Silvermat Etiket

Yırtılmayan PVC - plastik bazlı kağıt kategorisindeki etiket çeşitlerinden bir tanesidir. Üst yüzey mat, düz ve gri metalik renktedir. Kağıt kısmı yaklaşık 110gr/m2 dir ve çok kuvvetli bir tutkala sahiptir. En belirgin özelliği hem üst yüzeyinin hem alt yüzeyinin gri - gümüş renkli olmasıdır. Silvermat etiketler yüksek ve düşük sıcaklıklarda muhafaza edilmeye uygundur. Bu özelliklerinden dolayı makina üreticileri ve elektronik ürün üreticileri tarafından yaygın kullanımı söz konusudur.yükleniyor...

Yırtılmayan PVC - plastik bazlı kağıt kategorisindeki etiket çeşitlerinden bir tanesidir. Üst yüzey mat, düz ve gri metalik renktedir. Kağıt kısmı yaklaşık 110gr/m2 dir ve çok kuvvetli bir tutkala sahiptir. En belirgin özelliği hem üst yüzeyinin hem alt yüzeyinin gri - gümüş renkli olmasıdır. Silvermat etiketler yüksek ve düşük sıcaklıklarda muhafaza edilmeye uygundur. Bu özelliklerinden dolayı makina üreticileri ve elektronik ürün üreticileri tarafından yaygın kullanımı söz konusudur.

2,500 ün üzerindeki bıçak rezervimiz sayesinde istenilen ölçüde Silvermat etiket üretimi yapabilmekteyiz. 

Silvermat etiketler ; Milmar etiket, demirbaş etiketi, alüminyum etiket veya metalize etiket olarak da karşımıza çıkmaktadır. Makina üretim tesislerinde ve elektronik üretim tesislerinde ürün seri numarası ve barkodu gibi ürün kimlik bilgilerini yazmak için kullanılan etiket türüdür.

Silvermat etiket üzerine Wax resin veya Resin ribbon yardımı ile barkod yazıcı makinalarda baskı yapılabilmektedir.