Vellum Etiket

Yırtılabilen kağıt kategorisindeki etiket çeşitlerinden bir tanesidir. Üst yüzey mat, düz ve beyaz renktedir. Kağıt kısmı 80gr/m2 dır. Akrilik (standart), hotmelt (kuvvetli yapışkan), nonperm (iz bırakmayan) ve deepfrezee (soğuğa dayanıklı) tutkallı çeşitleri bulunmaktadır.yükleniyor...

Yırtılabilen kağıt kategorisindeki etiket çeşitlerinden bir tanesidir. Üst yüzey mat, düz ve beyaz renktedir. Kağıt kısmı 80gr/m2 dır.

Akrilik (standart), hotmelt (kuvvetli yapışkan), nonperm (iz bırakmayan) ve deepfrezee (soğuğa dayanıklı) tutkallı çeşitleri bulunmaktadır.

2,500 ün üzerindeki bıçak rezervimiz sayesinde istenilen ölçüde Wellum (Vellum) etiket üretimi yapabilmekteyiz. Kuşe etiket üzerine baskı yapabilmek için Wax ribon  veya Wax Resin Ribon' a ihtiyaç vardır.Eğer ribon kullanmak istemiyorsanız Eko termal veya Lamine termal ürünlerimizide tercih edebilirsiniz .

Kuşe etiketlerin kullanım alanı oldukça geniştir ; barkod etiketi, lot etiketi, raf etiketi, ürün etiketi, koli üstü etiketi, gıda etiketi v.b. amaçlar için sayısız sektör tarafından kullanımı söz konusudur.