PP Şeffaf Etiket

Yırtılmayan PVC - plastik bazlı kağıt kategorisindeki etiket çeşitlerinden bir tanesidir. Üst yüzey PVC bazlı (plastik), parlak, düz ve şeffaf renktedir. Kağıt kısmı yaklaşık 110gr/m2 dir ve çok güçlü bir tutkala sahiptir. Hotmelt (kuvvetli yapışkan), nonperm (iz bırakmayan) ve deepfrezee (soğuğa dayanıklı) tutkallı çeşitleri bulunmaktadır.yükleniyor...

Yırtılmayan PVC - plastik bazlı kağıt kategorisindeki etiket çeşitlerinden bir tanesidir. Üst yüzey PVC bazlı (plastik), parlak, düz ve şeffaf renktedir. Kağıt kısmı yaklaşık 110gr/m2 dir ve çok güçlü bir tutkala sahiptir. Hotmelt (kuvvetli yapışkan), nonperm (iz bırakmayan) ve deepfrezee (soğuğa dayanıklı) tutkallı çeşitleri bulunmaktadır.

2,500 ün üzerindeki bıçak rezervimiz sayesinde istenilen ölçüde Pp şeffaf etiket üretimi yapabilmekteyiz. 

Pp şeffaf etiketler yırtılmama özelliğinden dolayı sıvıya maruz kalan ürünlerde çok rahatlıkla kullanılabilmekte ve deforme olmamaktadır.

Pp şeffaf etiketler genellikle kimya ve kozmetik sektöründe ürün etiketi olarak sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanında çeşitli sektörlerin ihtiyacı olarak da çok fazla alanda kullanımı sözkonusudur.

Pp şeffaf etiket üzerine Wax Resin veya Resin ribbon yardımı ile barkod yazıcı makinalarda baskı yapılabilmektedir.