Lamine Termal Etiket

Yırtılabilen kağıt kategorisindeki etiket çeşitlerinden bir tanesidir. Üst yüzey mat, düz ve beyaz renktedir. Kağıt kısmı 80gr/m2 dır. En belirgin özelliği üzerine baskı yapmak için mürekkep vb malzemeye ihtiyaç duyulmamasıdır, üst yüzeyindeki thermal kaplama nedeniyle ısıya duyarlıdır ve ısıya maruz kaldığnda kararmaktadır. 

 Yırtılabilen kağıt kategorisindeki etiket çeşitlerinden bir tanesidir. Üst yüzey mat, düz ve beyaz renktedir. Kağıt kısmı 80gr/m2 dır. En belirgin özelliği üzerine baskı yapmak için mürekkep vb malzemeye ihtiyaç duyulmamasıdır, üst yüzeyindeki thermal kaplama nedeniyle ısıya duyarlıdır ve ısıya maruz kaldığnda kararmaktadır. Bu ısı duyarlılığından yararlanılarak thermal trasfer barkod yazıcıları yardımıyla üzerine baskı yapılabilmektedir.

Thermal etiketler dış ortam şartlarına duyarlıdır, uygun nem ve sıcaklık değerlerinde belirli süre ile muhafaza edilebilmektedir. Genellikle hızlı tüketi ürünlerinde kullanımı uygundur.

Lamine thermal etiketler, Eco thermal etiketlere göre daha kaliteli bir thermal kaplamaya sahiptir. Bu kaliteli kaplama Lamine thermal etiketin dış ortam şartlarına daha uzun süre dayanmasına neden olur. 

Akrilik (standart), hotmelt (kuvvetli yapışkan), nonperm (iz bırakmayan) ve deepfrezee (soğuğa dayanıklı) tutkallı çeşitleri bulunmaktadır.

2,500 ün üzerindeki bıçak rezervimiz sayesinde istenilen ölçüde Lamine thermal etiket üretimi yapabilmekteyiz. 

Lamine thermal etiketlerin kullanım alanı oldukça geniştir ; barkod etiketi, lot etiketi, raf etiketi, ürün etiketi, koli üstü etiketi, kargo etiketi, gıda etiketi v.b. amaçlar için sayısız sektör tarafından kullanımı söz konusudur.