Barkod Yazıcı

En çok tercih edilen barkod yazıcıları veya kategori - özellik olarak ayrılmış etiket yazıcılarını listelerimizde görebilirsiniz. Barkod yazıcılarının en belirgin özellikleri DPI (çözünürlükleri), baskı hızları, termal kafa özellikleri, bağlantı portları, giriş düzeyi, orta düzey ve endüstriyel seviye gibi kırılımlarıdır.Giriş Seviyesi Barkod Yazıcılar


Giriş seviyesi barkod yazıcılar masaüstü yazıcılar olarak bilinmektedir. Kolay ve basit kullanım şeklinde olduğu için rahatça kullanabilirsiniz. Godex ve Argox markasının ürünlerini sıraladığımız giriş seviyesi barkod yazıcı kategorimizde istediğiniz ürüne kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Orta Seviye Barkod Yazıcılar


Orta seviye barkod yazılıcarın da masaüstü yazıcıları bulunmaktadır. 203 DPI, 300 DPI, 600 DPI seçeneklerinde ihtiyacınıza uygun direk, termal ve transfer baskı seçeneklerine sahiptir. Aynı zamanda barkod yazılım dil seçenklerine göre seçiminizi yaparak rahatça ihtiyacınız olan barkod yazıcıya sahip olabilirsiniz.

Endüstriyel Barkod Yazıcılar


Endüstriyel barkod yazıcılar çap olarak giriş ve orta seviye yazıcılara göre geniş ve daha fazla hacimlidir. Baskı konusunda da yüksek hacimli olması endüstri sektöründe tercih edilmesine imkan sağlamıştır. Zorlu baskı uygulamalarında kullanılmaktadır. Argox ve Datamax markalarının ürettiği endüstriyel yazıcılar arasından şirketinize uygun olan yazıcıyı kolayca seçebilirsiniz.

Taşınabilir Barkod Yazıcılar


Barkod yazıcılar hızla büyüyen kullanıldığı her sektörün vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bahsettiğimiz sektörlerin farklı ihtiyaçları giderek mobilleşmesi ile yazıcılarının buna ayak uydurmasının zamanı gelmişti. Bu konuda önde gelen barkod yazıcı üreticilerinden Argox, Datamax, Tsc ve Zebra markalarının ürünlerini bulabilirsiniz

Epson Yazıcı ve Sarf Malzemeleri


Bu kategorimizde Epson markasının yazıcılarını ve kartuşlarını ve sarf malzemelerini inceleyebilirsiniz.

En çok tercih edilen barkod yazıcıları veya kategori - özellik olarak ayrılmış etiket yazıcılarını listelerimizde görebilirsiniz. Barkod yazıcılarının en belirgin özellikleri DPI (çözünürlükleri), baskı hızları, termal kafa özellikleri, bağlantı portları, giriş düzeyi, orta düzey ve endüstriyel seviye gibi kırılımlarıdır.