Barkod Okuyucu

Karekod barkod okuyucu, QRCode barkod okuyucu ve diğer barkod okuyucu türlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Kullanacağınız ortama göre barkod okuyucularını endüstriyel olarak tercih edebilirsiniz. Okuyucuların kablolu veya kablosuz okuyucu olarak sınıflandırmasını yine sayfamızdan listeleyebilirsinizyükleniyor...

CCD Barkod Okuyucular


CCD Barkod Okuyucular kablolu ve kablosuz olarak 2 kategoriye ayrılmaktadır.Kablosuz barkod okuyucularda usb desteği bulunmasının yanı sıra çeşitlerine göre bağlantı seçenekleri olan ürünler de bulunmaktadır. CCD okuyucular genelde geniş kafa yapısına sahip ve kalın ışık yaymaktadırlar.

Tek Çizgili Lazer Barkod Okuyucular


Tek çizgili barkod okuyucular kategorimizde Sunlux ve Zebex ürünleri bulunmaktadır. Sağlam ve hafif tasarımlara sahip tek çizgili barkod okuyucular bir çok barkod okuyucu gibi okuyucu türlerine 1D ve 2D olarak 2 kategoriye ayrılmaktadır. Kablolu ve kablosuz seçenekleri ile ihtiyacınıza göre kullanımızı kolaylaştırmaktadır.

Çok Yönlü Lazer Barkod Okuyucular


Çok yönlü barkod okuyucular diğer barkod okuyuculara göre daha fazla okuyucu çizgilerine sahip olduğundan genel olarak yoğun işletmelerindedir. Motorola, Zebex ve Zebra markalarının ürettiği okuyucular içerisinde çok yönlü lazer okuyucularınızı kolayca seçebilirsiniz.

Imager Barkod Okuyucular


Imager Barkod Okuyucular diğer barkod okuyuculara göre yeni bir teknoloji sayılmaktadır. CCD ve Lazer barkod okuyuculara göre daha uzak mesafeden tarama yapabilme özelliğine sahiptir. Çalışma mantığı belirli bir alanın görüntüsünü alıp tarayarak yorumlamasına dayanır.

Karekod Barkod Okuyucular


Karekod barkod okuyucular adını Datamatrix'ten alarak Türkçeye geçmiştir. Bir diğer bilinen adı ise Qr kod okuyucusudur. Genel olarak 2 boyutlu barkod okuyculardır. Diğer okuyuculara nazaran daha fazla alanı okuyabilme özelliğine sahiptir.

Kablosuz Barkod Okuyucular


Kablosuz barkod okuyucular USB, RS-232C gibi bağlantı seçeneklerine sahiplerdir. Kablosuz barkod okuyucuların alıcıları bilgisayara bağlı, okuyucusu kablosuzdur. Çoğunlukla Bluetooth veya Wifi frekanslı çalışma özelliğine sahiplerdir. Genel olarak okutulacak barkodun aktarılacağı yerler uzak mesafede olması durumunda tercih sebebi olmaktadır.

Endüstriyel Barkod Okuyucular


Bu kategoride en çok tercih edilen okuyucu Datalogic markasıdır. Uzun mesafe barkod okuma özelliğine sahiptir. Barkod okuyucu çeşitlerine göre daha hacimli ve geniştir. Bu nedenle daha çok endüstride kullanılmaktadır.

Karekod barkod okuyucu, QRCode barkod okuyucu ve diğer barkod okuyucu türlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Kullanacağınız ortama göre barkod okuyucularını endüstriyel olarak tercih edebilirsiniz. Okuyucuların kablolu veya kablosuz okuyucu olarak sınıflandırmasını yine sayfamızdan listeleyebilirsiniz